Güvenlik Panelleri

Güvenlik Paneli Uygulamaları

GÜVENLİK PANEL BARİYERİ – İNŞAAT KORKULUĞU NEDİR:
Alan sınırlama bariyerleri inşaatlarda, iş güvenliği ve işçi sağlığını sağlamaya yönelik kenar koruma sistemleri donanımlarıdır. Güvenlik paneli, inşaat, şantiye, yapı, hafriyat, kazı alanları, köprüler, geçici korkuluk gerektiren yerlerde, fabrika ve depolarda kullanılabilir.

Şantiye çalışanları kenar koruma bariyerlerini hızlı ve kolay bir şekilde söküp takabilir. İşin gereklerine göre güvenlik panellerine aradan açıklıklar verilerek dışarıdan iş yapma ve yüklemeye uygundur. Çelik İnşaat kenar koruma sistemleri ve diğer boşluk ve merdiven korkulukları, kullanılıp söküldükten sonra, düzgün stoklanması halinde, daha sonraki inşaat ve taahhütlerinize de kullanılabilir. Alan bariyeri defalarca kullanılabildiği için ekonomiktir ve metre cinsinden fiyatlandırılır.

Modüler güvenlik panellerimiz; fabrikalarda makine, robot, gaz, asit deopları, eletrik trafoları ve diğer ekipmanlarınız için Avrupa standartların da maksimum koruma ve emniyet sağlar. Yetkili girişi sayesinde ekipmanlarınızı ve çalışanlarınızı güvenceye alır.

Ürünlerimizin belirli ihtiyaçlarınıza göre adapte edilebilmesi ve yapılandırılabilmesi Çevsan tarafından her şey en ince ayrıntısına kadar planlanmıştır. Ürünlerimiz birbirleriyle birleştirilebilir. Modüler yapısı sayesin de gelecekte yapılan değişiklikler için ekstra bir yatırım yapmanıza gerek kalmaz.

Güvenlik panellerimiz; İnşaat Alanları, Geçici Alanlar, Güvenlik Koridorları, Geçici Kenar Koruma Sistemi, Fabrikalarda ve birçok alanda kullanılır.

Fabrika, makine koruma güvenlik panelleri iş güvenliği için artık vazgeçilmez olmuştur..

İnşaat Kenar Koruma ve Güvenlik Panellerimizden Örnekler: