Spor Sahaları

SPOR SAHASI UYGULAMALARIMIZ

Spor Sahaları Tel Örgüleri

Basketbol, futbol, voleybol, hentbol, araba yarışları, tenis, atletizm, gokart, dövüş sporları, ayak tenisi, ve diğer spor sahalarında kullanılan tel örgü sistemlerinin nasıl olması gerektiğine dair tüm teknik detayları sizin için hazırladık.

Bilindiği gibi spor sahaları futbol, voleybol, basketbol seven çocuk ve yetişkinler için vazgeçilmezdir. Özellikle erkekler futbol sahalarını çok daha fazla kullanmaktadır. Tenis kortları, basketbol sahaları da vazgeçilmez spor sahaları arasındadır.

Her yaştan insan için bu kadar önemli olan spor sahası tel örgülerinin nasıl olması gerektiği de spor sahası inşa ettirmek isteyen birey ve kurumlar için önemlidir. İnsan sağlığı ve güvenliği açısından spor sahalarında kullanılan tel örgü sistemleri büyük önem taşımaktadır. Sahalarda genel olarak kafes tel örgü tercih edilmektedir. Kafes tel örgü sistemleri yapısı nedeniyle topların dışarı kaçmasını engelleyici niteliktedir. Aynı zamanda oyun alanının belirlenmesini sağlamaktadır.

İmalat aşamasında kullanılan malzemeler sağlık açısından önem taşımaktadır. Galvanizli, pvc kaplı tel kullanımıyla paslanmanın önüne geçilebilir ve dış etkenlere karşı dayanıklı bir spor sahası teli elde edilebilir.

Değişik bir çok isimle anılan (kafes tel, fens teli, örgü teli, tel çit, helezon tel,bahçe çiti vb) çözüm sistemleri. Fabrika, villa, karayolları, askeriye, spor tesisleri ve benzeri alanların çevre emniyetini sağlamak için kullanılırlar.

Çevsan Tel Örgü olarak spor sahası imalatı yaptıracaklar mutlaka güvenlik, sağlık değerlerini birinci sırada tutmalı ve uygun tel örgü tercihinde bulunarak tel çit montajını gerçekleştirdiğimizi belirtmek isteriz.

Kullanım Alanları
  • Futbol Sahaları
  • Basketbol Sahaları
  • Voleybol Sahaları
  • Tenis Kortu
  • Çok Amaçlı Sahalar
Uygulamalarımız: